Трета поредна изразителна победа от началото на сезона записа тима на Царско село.В двубой от третия кръг на Софийска регионална група-Юг тимът, който е воден от тандема Тодор Янчев - Иво Котев, надделя с 7:0 над Орловец (Кокаляне). Треньор на загубилия тим е Методи Здравков, който е син на Ради Здравков.

Царско село влара „само” два гола през първите 45 минути, но истинската голеада започна през второто полувреме, когато във вратата на Орловец влязоха 6 попадения.

Пред погледа на собственика Стойне Манолов, два гола реализира Георги Вълчанов, а по един добавиха Любо Лозанов, Никола Тодоров, Илиян Иванов, Александър Икономов и Благослав Женков.

Царско село е на върха в класирането с пълен актив от 9 точки и голова разлика 14:0.