ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Теди Кацарова и Крум Савов в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

ЦСКА 1948 победи Пирин с 3:0 в среща от втория кръг на efbet Лига и записа втори успех от началото на сезона.

Домакините започнаха по-силно и след пропуск на Видар Кяртансон в седмата минута, две по-късно младокът Стоян Стоичков откри резултата с техничен удар за 1:0.

Четвърт час след началото Пирин показа зъби и отправи първия си по-сериозен удар към вратата на Даниел Наумов, но стражът се справи с изстрела на Борис Тютюков.

Играчът на "орлетата" имаше повод да съжалява и няколко минути по-късно, когато игра с ръка в собственото си наказателно поле, а реферът Иво Андреев отсъди дузпа.

Зад топката застана Педриньо, който отбеляза за 2:0 с второто си попадение от 11-те метра от началото на сезона.

Десет минути преди края Елитон можеше да направи преднината на тима си класическа, но стреля над напречната греда.

Гостите имаха възможност да отправят последния удар за полувремето в добавената му част, но Наумов реагира след заучено положение и улови топката.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Втората част започна с няколко удара към вратата на Пирин, но без реална заплаха за стража Максим Ковальов.

Пирин също имаше възможност да отбележи след малко повече от час игра, но изстрелът на Гезим Пепси не попадна в целта.

Десет минути преди края "орлетата" върнаха напрежението пред вратата на съперника, но ударът на Даниил Кондраков бе неточен.

Малко след това Елитон се разписа във вратата на Пирин, след като получи топката на далечната греда, но попадението му бе отменено заради засада след ВАР.

"Червените" все пак стигнаха до редовен трети гол в продължението на срещата, когато Георги Русев се разписа с глава за 3:0 след корнер.

В следващите минути Пирин получи дузпа за игра с ръка именно на Русев, но наказателният удар бе отменен след преглед на ситуацията от рефера.

ЦСКА 1948 - ПИРИН 3:0
1:0 Стоян Стоичков (9'), 2:0 Педриньо (22' дузпа), 3:0 Георги Русев (90+1')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
7' Опасност пред вратата на Пирин! Видар Кяртансон успя да засече центриране на свой съотборник, но топката мина встрани от вратата
9'  ГООООЛ за ЦСКА 1948! Стоян Стоичков проби пред наказателното поле на Пирин и матира вратаря Максим Ковальов с техничен удар.
16'  Пропуск на Пирин! Владимир Медвед центрира отляво, Борис Тютюков опита удар от малък ъгъл, но Наумов се справи.
19'  ДУЗПА за ЦСКА 1948 за игра с ръка на Тютюков.
22'  ГООООЛ за ЦСКА 1948! Педриньо се разписва от бялата точка, пращайки Ковальов в обратния ъгъл.
35'  Възможност за ЦСКА 1948! Елитон се измъкна от прекия си пазач след центриране и стреля с глава, но над вратата.
45+1' Шанс за Пирин след заучена комбинация, но Наумов улови топката.
45+2' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
51' Бирсент Карагарен опита директен шут от въздуха, който обаче срещна тялото на защитник на гостите.
54' Педриньо шутира без забавяне от границата на наказателното поле, но над напречната греда.
60' Хубав удар на появилия се като резерва Талис, но право в ръцете на Наумов.
62' Шанс за Пирин! Топката стигна до Гезим Пепси на метри от вратата, но ударът му премина над гредата.
79' Нова възможност за "орлетата"! Даниил Кондраков получи на близката греда, но не намери целта.
82'  ОТМЕНЕН ГОЛ  на ЦСКА 1948! Комбинация пред наказателното поле на Пирин изведе Ерденис Гурища на добра позиция, той центрира към далечната греда, където Елитон се разписа. Попадението му обаче бе отменено заради засада.
87' Опасен удар на Талис, но Максим Ковальов се справи и улови.
90' Какъв пропуск на ЦСКА 1948! Карагарен проби отдясно, върна към Георги Русев, но ударът му бе отбит в коренер.
90+1  ГОООООЛ за ЦСКА 1948! Георги Русев бе най-добре пласиран в наказателното поле при центрирането й с глава отбеляза за 3:0.
90+4'  ДУЗПА за Пирин за игра с ръка на Георги Русев след рикошет на топката в крака на Талис.
90+7' Дузпата е отменена след преглед на ситуацията от главния рефер.
90+8' Край на мача.

ЦСКА 1948 ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов – 4. Мики Орачев, 5. Елитон (К), 87. Симеон Петров, 24. Ерденис Гурища – 22. Реян Даскалов  (72 21. Емил Ценов​) , 13. Стоян Стоичков  (72  20. Антонио Вутов), 39. Первиз Умарбаев (57   7. Талис)– 11. Бирсент Карагарен, 8. Педриньо   (80  99. Радослав Кирилов), 9. Видар Кяртансон (57  10. Георги Русев )
Резерви: 33. Генадий Ганев, 23. Емил Виячки, 31. Том Рапнуи, 92. Пиер-Даниел Нгуинда
Треньор: Атанас Рибарски

Пирин Благоевград ПИРИН: 12. Максим Ковальов – 31. Александър Бучков , 38. Александър Дюлгеров (К), 25. Илиан Костов, 83. Христо Попадийн (63   4. Айуб Абу)– 77. Гезим Пепси, 8. Дмитро Семенив – 7. Владимир Медвед (63'  33. Симеон Александров), 10. Даниил Кондраков, 11. Иван Тасев – 17. Борис Тютюков
Резерви: 1. Марио Кирев, 5. Николай Бодуров, 13. Влади Ласков, 16. Кристиян Бачев, 18. Велислав Минков, 29. Мартин Бачев, 30. Любомир Тодоров
Треньор: Радослав Митревски

Стадион: "Витоша", Бистрица
Съдия: Иво Андреев
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР