Вратарят на холандския Твенте Николай Михайлов, защитникът на украинския Волин Петър Занев и крилото на полския Лех Александър Тонев ще се присъединят днес към лагера на националния отбор, тъй като играха за своите клубни тимове късно вчера. Те ще се включат в заниманието от 20:30 на Герена. Националите се готвят за контролата с Кипър, която е в сряда, 15 август от 21 часа на стадион „Георги Аспарухов” в София.

Ники Михайлов пази цял мач за Твенте при домакинската победа с 4:1 над Грьонинген. Занев бе на терена през всичките 90 минути за Волин при загубата като гост от Динамо Киев с 1:4 в Украйна. Тонев влезе като резерва в 75-та минута при отпадането на Лех от Олимпия Грудзиадж след продължения в 1/16 финал за Купата на Полша.