Царско село спечели много важна победа с 1:0 при гостуването си на Витоша в Бистрица. Двубоят не предложи много емоции на зрителите, а единственият гол бе дело на Мирослав Будинов.

През първата част имаше само една ситуация, която заслужава внимание. В последните минути на полувремето Кабов центрира от фаул, Венци Бонев игра с глава и прати топката покрай Пласид, но Родригес успя да изчисти от голлинията. Топката се отби в напречната греда и вратарят я улови.

"Царете" тръгнаха в атака след почивката и притиснаха здраво своя съперник в неговото наказателно поле. След няколко по-интересни ситуации падна гол. В 59-ата минута Мирослав Будинов получи топката от дълбочина и въпреки съпротивата на Бонев успя да я чукен технично в даления десен ъгъл на вратата на Кръстев.

До края не падна друго попадение и Царско село си тръгна с три точки.

Витоша - Царско село 0:1
0:1 Мирослав Будинов (59)

Срещата по минути:
1- Начало на мача
6- Хубав удар на Ната профучава до гредата
40- Кабов центрира от фаул, Венци Бонев игра с глава и прати топката покрай Пласид, но Родригес успя да изчисти от голлинията. Топката се отби в напречната греда и вратарят я улови
45- Край на първото полувреме
___________________________
46- Начало на второто полувреме
59 - ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Мирослав Будинов получи хубав пас в наказателното на домакините, успя да се измъкне от Бонев и с хубав удар покрай Кръстев откри резултата!
90- Край на мача

ВИТОША: 12.Николай Кръстев, 3.Евгени Зюмбулев, 5.Венцислав Бонев, 7.Кристиян Кочилов, 9.Илия Димитров, 10.Георги Амзин, 11.Даниел Кутев, 14.Четин Садула, 22.Богомил Дяков, 93.Атанас Кабов, 96.Христо Иванов
Резерви: 33.Кристиян Кацарев, 2.Марио Дилчовски, 4.Кристиан Узунов, 8.Васил Първанов, 17.Запро Динев, 23.Емил Гъргоров, 66.Алекс Терзийски​
Треньор: Асен Букарев

Царско село: 30.Джони Пласид, 21.Румен Гьонов, 44.Хулио Лопез, 3.Мартин Кавдански, 8.Уесли Ната, 20.Ивайло Иванов, 93.Андерсон Коста, 22.Дилан Бахамбула, 4.Ивайло Марков, 91.Мирослав Будинов, 10.Георги Минчев
Резерви: 12.Кирил Трохаров, 9.Тома Ушагелов, 11.Владислав Иванов, 25.Дилян Георгиев, 26.Шарлестон Сантос, 2.Леонардо Фиораванти, 89.Илия Джамов​
Треньор: Любослав Пенев

Бистрица, ст."Витоша"
Съдия:
 Петър Костадинов
Легенда: гол , автогол , жълт картон , втори жълт картон , червен картон , смяна ,  опасна ситуация