Царско село записа престижна победа с 1:0 над средняка в руското първенство Урал по време на лагера в Кипър.

Единственото попадение в срещата падна в 60-ата минута и бе дело на Андерсон Кордейро. Бразилецът направи изключително силно второ полувреме и направо развинти защитата на руснаците. Титуляри за Урал започнаха Николай Димитров-Хичо и бившият футболист на Литекс и ЦСКА Петрус Бумал.

Лошата новина за Царско село бе контузията на Густаво Карбониери. Той се появи на терена в началото на второто полувреме, но излезе само след 5 минути игра поради проблем в коляното.

Победата е трета поредна за Царско село в контролите след 7:0 над Септември (Симитли) и 4:2 над Ботев (Гълъбово). Следващият мач на "червено-белите" в Кипър е във вторник срещу полския Рахов.

БЛИЦ представя: Зимна подготовка 2020
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020