ЦСКА е №1 по много показатели до момента в “А” група. Освен че са лидери във временното класиране с 20 точки, “червените” водят и в класациите за най-много отбелязани и най-малко допуснати голове – съответно 21 и 5.

По-голямата част от попаденията падат през второто полувреме. 14 от вкараните 21 са вкарани през вторите 45 минути.

Срещу Локо (София) в събота “армейците” записаха шести пореден мач без допуснат гол и вече са едноличен лидер и по този показател.

До момента ЦСКА е пълен господар на своя стадион – четири победи от четири мача без допуснат гол при голова разлика 14:0!

От 21 отбелязани гола цели 16 са на сметките на чужденци. Това прави 76%.

ЦСКА е лидер и по получени картони. Те вече имат на сметката си 34 жълти и един червен (Маркиньос беше изгонен при 2:0 срещу “Левски”).