ЦСКА 1948 постигна четвърта поредна победа в Югозападната Трета лига, след като надви с 2:0 един от основните конкуренти за първото място - Хебър. Мачът се игра пред около 2000 зрители.

Успехът за тима на Валентин Илиев дойде след голове на Йоан Маринов в 30-ата минута и Веселин Васев в 80-ата. Така "червените" отмъстиха на Хебър, който в началото на сезона ги елиминира от турнира за Купата на България.

ЦСКА 1948 продължава да е едноличен лидер в Югозападната Трета лига. Дори вече преднината на "червените" е по-убедителна. ЦСКА 1948 събра 29 точки, а в същото време Септември (Симитли), който беше втори преди 11-ия кръг, загуби с 0:2 от Сливнишки герой и позволи на Вихрен да застане зад "червените". Отборът от Сандански спечели с 2:1 гостуването на Пирин (Разлог) и има 25 точки. Трети и четвърти с по 24 са Септември (Симитли) и Хебър.