ЦСКА 1948 победи Рилски спортист с 3:2 в мач от четвърти кръг на Югозападната Трета лига. „Червените“ се поздравиха със заслужен успех, въпреки че на два пъти изоставаха в резултата.

Томислав Павлов, Калоян Бонев и Йоан Маринов отбелязаха попаденията за ЦСКА 1948. Петко Петков се разписа на два пъти за гостите.

Звездата на тима от Самоков откри с ефектен удар с десния крак в 20-ата минута, но скоро след това Томислав Павлов изравни - 1:1. В 35-ата минута Петков направи рейд отляво и прати топката в далечния ъгъл - 2:1 за Рилски спортист.

След почивката "червените" се хвърлиха да търсят обрат. В 65-ата минута таранът Калоян Бонев се оказа на точното място в точния момент пред вратарското поле на гостите и изравни.

В 79-ата минута Маринов с мощен шут от далечна дистанция донесе успеха на ЦСКА 1948.