Юношите на ФК ЦСКА 1948 до 19 години разбиха с 3:0 връстниците си от Левски в двубой на изкуствения терен на "Герена".

Гостите поведоха в резултата с гол на Александър Георгиев, който се разписа с глава след центриране от корнер през първата част (1:0). В средата на втората част Левски остана с човек по-малко.

В последните 20 минути на сблъсъка дойде мигът на Цветомир Цанев. Централният нападател излезе два пъти очи в очи с вратаря на домакините – веднъж в 72-ата (2:0) и веднъж в 79-ата минута, като и при двете ситуации го преодоля майсторски, за да оформи крайното 3:0.

С успеха "червените" събраха 9 точки в актива си, докато за "сините" това бе първо поражение от началото на сезона и те остават с 6 точки.