ЦСКА 1948 разби Урвич (Панчарево) със 7:1 в мач от 15 кръг на столичната Група Юг на четвърта дивизия. Срещата се проведе в Герман. Капитанът Калоян Стефанов и Борислав Трендафилов вкараха по два гола за успеха.

Спас Спасов пропусна дузпа за „червените“ в началото на мача, но скоро след това Трендафилов откри резултата. Малко по-късно той удвои аванса на тима си, а след половин час игра резултатът вече беше 3:0 след попадение на Спасов.

В 50-ата минута Урвич върна едно попадение, но скоро след това Йоан Маринов вкара четвъртия гол за ЦСКА 1948. До края на мача Стефанов се разписа два пъти, а Георги Божилов веднъж прати топката във вратата на Виктор Стоянов.

Така тимът на Валентин Илиев направи поредната си важна крачка към Трета лига и убедително е начело в класирането с 14 победи и едно равенство.