ЦСКА 1948 победи у дома Кариана (Ерден) с 2:1 в последния мач от 18-ия кръг на Втора лига. Това е първи домакински успех на „червените“ за първенство от 4 август миналата година, когато надвиха Черноморец (Балчик) със същия резултат.

Андон Гущеров (19-дузпа) и Денислав Александров (28) след разбъркване в наказателното поле на гостите вкараха головете за победата на „червените“ още през първата част. След почивката Ангел Бастунов (57) намали и оформи крайния резултат.

Така ЦСКА 1948 записа втора домакинска победа от началото на шампионата и събра 32 точки на четвъртата позиция, изоставайки на 2 точки от третия Арда. Лидерът Царско село обаче е на цели 17 точки пред играчите на Петко Петков. Кариана е в зоната на изпадащите, заемайки 15-о място с 15 точки, но е само на една от 14-ата позиция, на която е Пирин (Благоевград).

Царско село - Несебър 3:1
1:0 Георги Минчев (38), 2:0 Иван Цачев (40-автогол), 2:1 Беркай Халил (65), 3:1 Георги Минчев (89)

Лудогорец II - Локомотив (София) 0:3
0:1 Марио Петков (26), 0:2 Цветомир Вачев (41), 0:3 Цветомир Вачев (77)

ЦСКА 1948 - Кариана (Ерден) 2:1
1:0 Андон Гущеров (19-дузпа), 2:0 Денислав Александров (28), 2:1 Ангел Бастунов (57)