ЦСКА 1948 спечели гостуването си на ЦСКА с 2:0. Срещата беше отложен мач от 21-ия кръг на първенството при юношите до 17 години.

Попаденията за ЦСКА 1948 реализира Живодар Жеков, който се разписа в 65-ата и 75-ата минути.

Още от началото на мача талантите на ЦСКА 1948 показаха, че са по-добрият отбор и взеха инициативата. Футболистите на треньора Николай Панайотов създадоха доста добри положения и въпреки, че надиграха съперника си не успяха да реализират.

През втората част двубоят се изнерви, а играта стана по-накъсана, но това не попречи на състезателите на ЦСКА 1948 да реализират две попадения, които бяха дело на Живодар Жеков.

С победата ЦСКА 1948 събра актив от 46 точки и е само с 2 по-малко от лидера Левски, който обаче е с три мача повече от „армейците“. ЦСКА пък е на петото място с 39 т.