ЦСКА 1948 завърши 0:0 срещу Септември (Симитли) в последната си контрола преди старта на шампионата. Над 200 зрители видяха приличен футбол, два червени картона и малко голови положения.

ЦСКА 1948 можеше да открие още в 12-ата минута. След центриране от корнер и меле Котев стреля опасно, вратарят едва изби, а после защитник успя да пред голлинията.

След почивката Цветелин Цаковски не успя да намери добре оставения сам срещу вратаря Калоян Стефанов. После отново Цаковски измъкна топката от стража на домакините, но се засуети и топката му беше отнета.

Съдията показа два червени картона на Септември. По договорка обаче изгонените футболисти бяха заменени.

ЦСКА: Емил Михайлов (46 – Пангев),  Кр. Михайлов, Котев, Зюмбулев, Атанасов (68 - Гроздин), Васев, Христов (76 - Маламов), Гущеров (71-Павлов), Цаковски (66 - Маринов), Хаджиниколов (57 – Таушанов), Стефанов