ЦСКА 1948 за пореден път се препъна в Беласица (Петрич). Този път двата тима направиха 1:1 на стадиона в село Коларово, след като през есента завършиха при същия резултат, но в столицата.

Попаденията в срещата от 18 кръг на Югозападната Трета лига паднаха през второто полувреме. ЦСКА 1948 откри резултата в 63-ата минута, когато Петко Петков с глава засече центриране, топката се рикошира в Александър Смилков от домакините и се озова във вратата на Кирил Георгиев.

Десет минути по-късно Любомир Граминов изравни. Капитанът на Беласица се разписа с глава след центриране на Смилков. Четири минути след това Запро Динев беше близо до победен гол за петричани. Той се озова сам срещу Емил Михайлов след самостояелен пробив от центъра, но стреля право в тялото на вратаря на „червените“.