Новото попълнение на ЦСКА – юношата на Левски Иван Бандаловски, е роден на 23 ноември 1986 година. Любопитното е, че в същия ден и в същата година “сини” и “червени” играят мач от първенството на “А” група. Мачът завършва с победа на ЦСКА – 1:0, а единственото попадение отбелязва защитникът Красимир Безински в 52-ата минута. В края на вечното дерби главният съдия Величко Цончев показва червен картон на Наско Сираков.

Когато пък Иван Бандаловски празнува петия си рожден ден, ЦСКА и Левски отново излизат един срещу друг. На 23 ноември 1991 година “сините” печелят с 2:1. Още в началото ветеранът Георги Велинов спасява дузпа на Наско Сираков, но пет минути по-късно Наско открива резултата. През второто полувреме Илиан Илиев бележи за 2:0 след продължителен рейд и кинжален удар. Впоследствие Ивайло Андонов вкарва за ЦСКА и оформя крайния резултат – 2:1.