ЦСКА публикува колаж от днешната тренировка на тима, на която щабът на треньора Христо Янев поздрави армейските фенове по случай 5 май – датата, на която е основан клуба.

“Честит празник, армейци!”, гласеше обръщението към привържениците, придружено с червено сърце.

ЦСКА ще разчита страшно много на своите привърженици в оставащите мачове до края на сезона и особено на финала срещу Локомотив Пловдив за Купата на България. "Червените" имат шанс да завършат и втори в елита, а ако го постигнат, ще са сигурни, че за поредна година няма да останат извън евротурнирите.