Ветераните на ЦСКА победиха с 3:1 колегите си от Сърбия в приятелска среща, която се игра вчера в Драгоман. Армейците бяха по-добри на терена и заслужено победиха, връщайки си за загубата с 4:3 в първия мач, който се изигра в Ниш.

Първият гол в мача отбеляза бившият наставник на ЦСКА Милен Радуканов едва пет минути след първия съдийски сигнал. В 17-ата минута Ради Здравков удвои преднината на „армейците”, а в 59-ата минута Методи Деянов направи резултата класически. Почетното попадение за сърбите отбеляза Стефанович в 62-ата минута.

Бившият елитен рефер Димитър Димитров – Каубоя се завърна в съдийството и ръководи приятелския двубой, а асистенти му бяха Георги Тодоров и Младен Маринов.

ЦСКА: Йорданов, Кафтанов, Борисов, Зафиров, Радуканов, Янчев, Здравков, Деянов, Димитров, Зафиров, Иванов
Сърбия: Цветкович, Стоилкович, Алексич, Милейкович, Милошевич, Илич, Василиевич, Гайевич, Станойкович, Богданович, Стефанович.