ЦСКА II взе само точка от домакинството си на Левски (Карлово) в мач от 20-ия кръг на Втора лига. Срещата започна с натиск на "армейците". Гостите от своя страна се бранеха организирано и не допуснаха чисти положения през Мюмюнов. В края на първата част противно на развоя на събитията на терена играчите на Левски откриха резултата. Кевин Нцхо се възползва от рикоширала топка и не остави шансове на Конов.

Второто полувреме отново мина под диктовката на "червените", които създадоха редица опасности пред Мюмюнов. Най-сериозната от тях бе в 66-ата минута, когато удар на Румен Руменов се отби в напречната греда. ЦСКА II все пак стигна до гол 10 минути по-късно, когато Александър Георгиев се разписа от непосредствена близост.

В последните минути на мача пред вратата на Левски вреше и кипеше, но втори гол така и не падна след блестящи изяви на Мюмюнов, който се превърна в герой на мача.

ЦСКА II - Левски (Карлово) 1:1
0:1 Кевин Нцхо (45), 1:1 Александър Георгиев (76)

ЦСКА II: 30.  Александър Конов, 5. Пламен Гълъбов, 20. Добромир  Бонев, 4. Ангел Лясков, 14. Кристиян  Малинов, 9. Тонислав Йорданов, 17. Александър Георгиев, 10. Милчо Ангелов, 16. Петър Витанов (к), 6. Красимир Станоев, 7. Румен Руменов
Резерви: 1. Слави  Петров, 3. Мартин  Симеонов, 11. Марчело Тенев, 8. Иван Турицов, 2.Асен Георгиев, 19. Радослав Живков, 18. Хосеин Трайков
Треньор: Светослав Тодоров

ВТОРА ЛИГА, 20 КРЪГ

11 март 2017 г. (събота), 12:30 ч.
Етър - Септември (София) 2:1

0:1 Асен Чандъров (24-дузпа), 1:1 Стефан Неделчев (32), 2:1 Йордан Апостолов (65)

11 март 2017 г. (събота), 15:30 ч.
Созопол - Несебър 3:3
1:0 Георги Петров (1), 1:1 Иван Цачев (24), 1:2 Ерай Карадайъ (28), 1:3 Николай Колев (61), 2:3 Мустафа Мустафа (72), 3:3 Мустафа Мустафа (84)

Витоша (Бистрица) - Банско 4:1
1:0 Четин Садула (3), 2:0 Стефан Христов (9), 3:0 Ивайло Лазаров (20), 4:0 Стефан Христов (31), 4:1 Георги Фикийн (34)

Ботев (Враца) - Спартак (Плевен) 1:1
1:0 Денис Цолев (50), 1:1 Георги Чакъров (61)

Локомотив (София) - Поморие 3:0
1:0 Димитър Георгиев (9), 2:0 Илия Димитров (60), 3:0 Димитър Георгиев (64)

12 март 2017 г. (неделя), 15:30 ч.

13 март 2017 г. (понеделник), 15:30 ч.