Юношите на ЦСКА до 19 години победиха Ботев (Пловдив) с 2:1. Двубоят от 12-ия кръг на Елитната група се игра на базата в Панчарево.

"Армейците", водени от Ивайло Станев, поведоха в 15-aта минута, когато след центриране от корнер точен беше Иван Митрев. В 29-aта ЦСКА удвои аванса си след попадение на Никола Борисов. Гостите върнаха един гол в 35-aта и до края на мача резултатът остана непроменен.

"Червените" са на точка от върха със своите 26 спечелени до момента и заемат третата позиция в класирането. В следващия кръг ЦСКА гостува на Нефтохимик в Бургас.

Лидер в Елитната група до 19 години е Черно море с 27 точки. Вторият Левски има колкото ЦСКА (26 точки). Ботев (Пловдив) е четвърти с 23.

Съставът на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Асен Георгиев, 15. Никола Борисов, 6. Валентин Антов (к), 4. Адриан Гиргинов, 14. Николай Янков, 17. Петър Петров, 10. Иван Митрев, 18. Георги Костов, 13. Даниел Йорданов, 9. Радослав Живков
Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 3. Милен Манчев, 8. Жулиан Манолов, 11. Радослав Илиев, 20. Александър Иванов, 16. Емануил Личев, 7. Георги Славчев
Треньор: Ивайло Станев