ЦСКА разпиля "Левски" с 4:1 в първия мач от коледния турнир по мини футбол за ветераните „С Респект“, който бе организиран от бившия вратар на Локомотив (София) Румен Горанов.

Червената селекция, водена от националния селекционер Любо Пенев, бе видимо по-добрият тим на терена и успя донякъде да отмъсти затова, че представителният тим на „армейците“ загуби битката със "сините" на 1/8-финалите за Купата на България (6:7 след дузпи).

В редиците на ЦСКА бяха помощникът на Пенев - Радослав Здравков, селекционерът на юношеския национален отбор Методи Деянов, Адалберт Зафиров, Александър Томаш и вратарят Тодор Кючуков, информират колегите от "Лайвспорт". В редиците на "Левски" звездното присъствие беше малко по-скромно, а и на по-сериозна възраст, което до голяма степен предопредели крайния резултат.

Зрителите на турнира имаха възможност отново да видят в действие знаковите фигури Емил Спасов, Стефан Павлов-Фифи Перото, Саша Симонович и вратарят Валентин Захариев.

ЦСКА поведе набързо с 2:0. Двете попадения отбеляза Методи Деянов, като второто бе след отлична асистенция на Любо Пенев и удар с пета на голмайстора. Томаш покачи на 3:0 в началото на второто полувреме.

Саша Симонович отбеляза почетното попадение за "Левски". Минута по-късно, обаче Любо Пенев, прехвърли технично вратаря Захариев, като по този начин, прати "червените" на финала срещу "Ботев" (Пловдив), който те спечелиха с 5:2. "Левски" пък победи Локо (Сф) за 3-ото място, надделявайки със 7:5. Три гола за "сините" реализира легендата Емил Спасов.