ЦСКА отново скочи на съдиите, този път заради мача на юношите до 19 години при гостуването им на Дунав. Мачът от първенството на Елитната U19 група завърши 1:1 на терена на Русенския университет.

Ето какво пише в официалния сайт на „червените”:

...Домакините поведоха още в осмата минута на мача, а след това ЦСКА упражни сериозен натиск. Той даде резултат в 22 минута, когато Айкут Рамадан възстанови равенството от дузпа. След това играта се изнерви, а реферът Красен Георгиев също имаше своя сериозен принос за това. До края на полувремето той не отсъди 100% дузпа за червените, а после изгони Митко Митков по изключително странен начин. Митков получи абсолютно незаслужен жълт картон, а буквално минута-две по-късно извърши нарушение за жълт картон, който в случая се яви втори и така „армейците” трябваше да доиграят мача в намален състав. Реферът пък демонстрира странен критерий и при удар без топка срещу състезател на ЦСКА, който доведе до...жълт картон. Въпреки това момчетата на Ивайло Станев натиснаха, но така и не успяха да стигнат до победен гол във вратата на домакините. ЦСКА ще подаде жалба срещу съдийството.

След изиграването на кръга ЦСКА U19 продължава да е едноличен лидер в Елитната група до 19 години с актив от 62 точки. В следващия кръг "червените" приемат Монтана на базата в Панчарево. Срещата е на 13 май (събота) от 16:00 часа.

Съставът на ЦСКА: Слави Петров, Георги Костов, Валентин Антов, Митко Митков, Мартин Симеонов, Петър Д. Петров, Иван Митрев (Николай Янков), Айкут Рамадан, Радослав Живков (Йоан Бауренски), Даниел Йорданов, Добромир Бонев