ЦСКА победи Локомотив (София) с 4:1 в мач от деветия кръг на първенството при 15-годишните. Срещата се игра на базата в Панчарево.

Гостите откриха резултата в 16-ата минута, но задържаха преднината си само 40 секунди, защото ЦСКА веднага успя да върне гола чрез Цветомир Цанев, пише cska.bg. Минута по-късно "армейците" поведоха след попадение на Мартин Смоленски.

След почивката "червените", водени от Христо Марашлиев, отбелязаха още два гола и решиха мача в своя полза. Смоленски се разписа в 41-aта минута, а Мартин Аврамов оформи крайния резултат в 51-aта.

Това е осма победа от девет мача за ЦСКА в Югозападната зона на Елитната група до 15 години. Следващата седмица "армейците" гостуват на Национал. Двубоят е на 21 октомври (събота) от 11:00 часа.

ЦСКА - Локомотив (София) 4:1
Голмайстори: Мартин Смоленски (2), Цветомир Цанев, Мартин Аврамов

Съставът на ЦСКА: 1.Ивайло Илиев (в), 16.Цветомир Йорданов, 15.Димитър Колимечков, 3.Димо Славов, 7.Георги Иванов, 6.Алпай Рамадан, 18.Мартин Аврамов, 10.Христо Марков, 21.Александър Бучков, 9.Мартин Смоленски (к), 14.Цветомир Цанев
Резерви: 12. Константин Касабоков (в), 5. Мартин Сотиров, 19. Христо Арсов, 8. Георги Манев, 11. Веселин Борисов, 2. Димитър Шарков, 17. Данаил Стойчев
Треньор: Христо Марашлиев