Юношите на ЦСКА отстъпиха с 0:1 на Славия като гост на помощното игрище на стадион "Славия" в мач от втория кръг на Елитната група до 19 години. Двубоят започна с минута мълчание в памет на починалите през седмицата Рени Лазарова (дългогодишен служител в БФС) и легендата Бисер Михайлов.

Първото полувреме ЦСКА бе по-добрият отбор, но Мартин Смоленски и Марк-Емилио Папазов пропуснаха изгодни положения за гол, информира cska.bg. Смоленски отново бе най-активен на терена, но този път нямаше шанс да се разпише. Даниел Иванов пък нацели гредата и така двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част играта бе равностойна, като домакините успяха да отбележат първи след далечен изстрел и рикошет. До края на двубоя младите "армейци" имаха инициативата, но късметът не бе на тяхна страна и Славия спечели срещата с 1:0.

Съставът на ЦСКА: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Калоян Пехливанов, Стоян Гюров, Кристиян Атанасов, Иван Донец, Емил Ценов (к), Мартин Смоленски, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев
Резерви: Константин Касабоков (в), Димитър Горанов, Калоян Стоилов, Димитър Михайлов, Дани Братоев, Данаил Стойчев, Христо Арсов
Треньор: Добромир Митов

В същото време юношите на Левски измъкнаха само точка от Нефтохимик в Българово - 1:1. Попадението за "сините", водени от треньора Иво Градев отбеляза Ивайло Христов в 52-ата минута.

Съставът на Левски: 33. Иван Топалов, 4. Симоне Игнатов, 16. Петър Войнов, 20. Стелиън Георгиев, 15. Богдан Костов, 6. Радослав Гайдев, 8. Даниел Начев, 11. Димитър Иванов (8 – 18. Александър Мицев), 19. Самуил Беримски (70 – 9. Николай Калинов), 10. Тодор Найдин (70 – 7. Слав Петков), 23. Ивайло Христов