Младите футболисти на ЦСКА, родени 1995 година, спечелиха турнира в Албена. На финала възпитаниците на треньора Светльо Мирчев победиха Черно море след изпълнение на дузпи. Редовното време приключи при резултат 1:1.

Варненци откриха след смешна дузпа още през първата част. Отсъждането на наказателния удар предизвика негативна реакция от “червената” скамейка. През втората част реферите опитаха да подпрат още малко “моряците”, но все пак в 75-ата минута ЦСКА изравни чрез Здравко Китанов.

Стигна се до изпълнение на дузпи, при които “армейците” триумфираха с 10:9. При ударите от бялата точка отлично се представи младият вратар Радослав Костадинов, който спаси на два пъти.

“С идването на новия ни треньор Светльо Мирчев играта ни се подобри. Няма как да не сме щастливи, защото бяхме най-добрият отбор на турнира”, заявиха щастливите футболисти на ЦСКА.