ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Двете мощни тупалки отдалеч на Тибо Вион при победата на ЦСКА с 3:0 над Ботев (Враца) повториха постижение, което не беше правено от футболист на клуба от седем години.

Попаденията на французина припомниха за силен мач на бившия футболист на „армейците“ Тиаго Родригес. Португалецът беше последният играч на „червените“, разписал се два пъти в една среща с удари извън наказателното поле.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

На 21 октомври 2017 г. Родригес заби два далечни изстрела в мрежата на Божидар Митрев при равенството 2:2 във вечното дерби срещу Левски.

Тогава Давид Яблонски с глава даде аванс на „сините“ в осмата минута. Пет минути по-късно португалският футболист на ЦСКА изравни резултата, а само 180 секунди след това обърна резултата в полза на отбора си. Роман Прохазка изравни за Левски в 61-ата минута.