ЦСКА допусна първи гол в Югозападната "В" група. Едва в 18-тия мач от сезона противник порази вратата на "червените". До момента единствено Александър Бранеков си бе отбелязал един автогол, но нито един играч от съперник не бе реализирал във вратата на ЦСКА.

Бяха нужни 1576 минути, за да може футболист от противников отбор да прати топката във вратата на "червените". Това се случи на днешното домакинство на ЦСКА срещу Септември (София). В първата минута от добавеното време на първото полувреме - 46-та минута, Николай Николов отбеляза отсъдена от рефера Станимир Тренчев дузпа.

До момента в 17 поредни мача 31-кратните шампиони записваха "сухи" мрежи с изключение на автогола на Бранеков на 11 октомври при победата с 5:1 срещу Вихрен в Сандански.