ЦСКА внесе жалба срещу съдийската тройка, водена от Радан Мирянов, която ръководи мача с Черноморец (1:1) в Бургас. Столичани имат претенции, че реферът е свирил по различен начин през първото полувреме и след почивката, като с отсъжданията си е помогнал на домакините да спечелят точката.

От ЦСКА имат претенции и към страничните съдии, които са спрели няколко голови атаки с несъществуващи засади, пише “Меридиан Мач”. Според “армейците” на почивката е имало диалог между Мирянов и треньора на Черноморец Димитър Димитров.

Както е известно, след мача в Бургас в неделя старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов отказа да се яви на пресконференцията. Неговият асистент Анатоли Нанков обяви, че Екзекутора на Ливърпул е афектиран от съдийските отсъждания.