ЦСКА победи Берое с 3:2 в осмия си мач от сезона в Елитната група до 19 години, който се игра на стадион "Локомотив" в Стара Загора.

Припомняме, че днес се срещат и мъжките формации на двата тима - от 20:30 часа на стадион "Берое".

Талантите на Берое излязоха напред в резултата от дузпа в 21-ата минута, а четири по-късно отново от наказателен удар Мартин Смоленски изравни, пише cska.bg.

В средата на второто полувреме Берое поведе за втори път. "Армейците" обаче показаха характер и стигнаха до пълен обрат. В последните 10 минути Йоан Бауренски беше точен за 2:2, а Смоленски се разписа за 3:2 и осигури победата на ЦСКА.

След успеха "червените" са втори с 18 точки. Лидер с 19 е Левски. ЦСКА посреща Септември в следващия кръг.

Съставът на ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Крум Николов, Християн Петров, Йоан Бауренски (к), Симеон Чатов, Емил Ценов, Христо Панчев, Даниел Иванов, Мартин Смоленски, Росен Петров, Андрей Йорданов
Резерви: Александър Марковски (в), Александър Александров, Калоян Симеонов, Кристиян Атанасов, Мартин Влаевски, Йоан Лозанов, Йоан Борносузов
Треньори: Даниел Моралес, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов