Децата на ЦСКА (родени 1995 година) станаха шампиони на България. На финала момчетата на треньора Ангел Калбуров биха Чавдар (Етрополе) с 2:1 на стадион “Христо Ботев” във Враца. И двете попадения за “червените” вкара Павел Янев, а почетния гол за етрополци бе дело на бившия юноша на ЦСКА Анжело Йорданов. Главният съдия Антон Генов развали двубоя, след като накрая даде пресилен червен картон на защитника на “армейците” Божидар Чорбаджийски.

Още в 3-ата минута Павел Янев от ЦСКА с глава откри резултата, след като засече центриране на Димитър Маймунков. В 14-ата минута бранителят на "червените" Емил Ботев се бе включил в атака и с глава затрудни максимално вратаря на Чавдар Кальо Андреев. В следващата атака и Чавдар имаше шанс, но след хубав самостоятелен пробив Александър Василев би слабо в ръцете на вратаря на ЦСКА.

В 16-ата минута отново Павел Янев вкара за 2:0. След центриране пред наказателното поле Алеко Алеков не се справи добре, топката стигна до Янев, който нахлу отдясно в наказателното поле и с диагонален удар направи 2:0.

В 27-ата минута Анжело Йорданов от Чавдар (Етрополе) реализира за 1:2, след като получи топката отляво, напредна в наказателното поле и с диагонален удар преодоля вратаря на ЦСКА Радослав Костадинов.

В началото на второто полувреме Чавдар натисна и търсеше изравнително попадение, но "червените" се справиха. В 62-ата минута играчите от Етрополе искаха дузпа за нарушение на Стоян Стоичков в наказателното поле, но Антон Генов не посочи бялата точка.

Само минута след това реферът даде директен червен картон на Божидар Чорбаджийски, който неволно закачи играч на съперника при спринт за дълга топка.

След края на двубоя загубилите момчета от Чавдар (Етрополе) получиха сребърни медали, а победителите от ЦСКА вдигнаха шампионската купа и взеха златните медали./БЛИЦ

ЦСКА - Чавдар (Етрополе) 2:1
1:0 Павел Янев (3), 2:0 Павел Янев (16), 2:1 Анжело Йорданов (27)