Юношите на ЦСКА от Набор`97 спечелиха традиционния турнир за купа “Димитър Пенев”. Надпреварата се провежда от Фенклуба на националния отбор, където Треньор № 1 на България за ХХ век е председател.

Срещите от турнира се проведоха в зала “Христо Ботев”, като участие взеха ЦСКА, Локомотив (София), Миньор (Перник), Интер (София), Академик (София) и Септември (София).

Младите “армейци” победиха Миньор (Перник) с 3:0 на финала. Най-добър футболист на турнира стана Адриян Богомолов от пернишкия тим, а Стоян Деспотов от ЦСКА бе избран за най-добър вратар.

След финала се проведе и демонстративна футболна среща между отбора на ветераните на ЦСКА и медийния шампион на София – БНТ. Отборът на “армейците” се наложи с 5:3 след три гола на Методи Деянов и попадения на Анатоли Нанков и Мартин Зафиров.