Отборът на ЦСКА спечели футболния турнир по „Футбол 7” за деца набор 2004-2005 година, който община Монтана и областния съвет на БФС организират в памет на бившите футболисти на Септемврийска слава (Михайловград) Иван Ангелов-Парчето и Георги Панчев.

В продължение на два дни 12 отбора демонстрираха майсторство и спортен дух на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста” в Монтана. На финала малките армейци, с треньор Атанас Борносузов, победиха с 3:1 Локомотив (Пловдив), пише chervenkarton.com.

Така за втора поредна година ЦСКА е победител в турнира и освен купата за първото място получи и преходната купа, която донесе и върна отново на стадион „Българска армия”. На трето място остана отборът на ДИТ’04 след успех с 2:0 над Прециз. Организаторите връчиха и четири индивидуални награди.

Джовани Бойков от Янтра (Габрово) бе избран за най-добър вратар. Приза за най-добър защитник грабна Йоан Лозанов (ЦСКА), наградата му връчи съпругата на Иван Ангелов-Парчето - Цветана.

Съпругата на Георги Панчев - Рени, пък награди голмайсторите на турнира, това са нападателите на шампиона ЦСКА Йоан Борносузов и Виктор Атанасов, които вкараха по 9 гола.

Наградата „феърплей” пък отиде у отбора на "Левски". От домакините най-добре се представи отборът на Прециз. Момчетата на Георги Владимиров и Деян Кирилов спечелиха своята предварителна група и стигнаха до малкия финал. Ком (Берковица) пък победи с 2:1 Монтана’1921 в мача за 11-12 място.