Децата на ЦСКА (родени 1995 година), спечелиха турнира „Димитър Пенев”, който се проведе в столичната зала „Христо Ботев.

На финала младите „армейци” се наложиха с класическото 3:0 над връстниците си от Септември. На трето място остана Левски, а четвърти се нареди Спортист (Своге).

Медалите на малките шампиони бяха връчени лично от министър председателя на Република България Бойко Борисов. Той връчи и специална купа на патрона на турнира Димитър Пенев за цялостния му принос към българския футбол.

Преди финала на надпреварата, в демонстративен мач сборен отбор от ветерани на ЦСКА и Левски победи сборен тим на спортните журналисти с 4:1.

Ветераните на „сини” и „червени” бяха представени от Ради Здравков, Анатоли Нанков, Красимир Коев, Сашо Начев, Сашо Борисов, Валери Греков и др./БЛИЦ