Навръх 73-ия рожден ден на ЦСКА юношеският отбор на "червените" до 18 години победи с 2:1 Левски в дербито от полуфиналите за Купата на БФС. Реваншът на "Герена" е насрочен за 12 май (сряда) от 17:00 часа.

"Армейците", водени от треньора Добромир Митов, триумфираха в срещата, която се проведе в клубната база в Панчарево.

До почивката двата отбора не успяха да си отбележат гол. През втората част "сините" първи стигнаха до попадение в 67-ата минута. Вкара го Даниел Начев.

Само три минути по-късно Марк-Емилио Папазов възстанови равенството с красиво изпълнение. Както е известно, талантът преди време реши да смени Левски с ЦСКА, като при "червените" е основен голмайстор.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

До края на двубоя младите "армейци" наложиха тотален натиск и в 89-ата минута логичното се случи, когато Юлиан Илиев се възползва от подаване на Александър Бучков и оформи крайното 2:1.

Любослав Пенев беше сред зрителите на мача.