ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

ЦСКА ще опита да постави рекорд в мачовете си срещу Черно море тази вечер. „Армейците“ приемат „моряците“ в среща от седмия кръг на efbet Лига, която ще започне в 21:15 часа на стадион „Българска армия“.

В момента „червените“ се намират в серия от седем поредни двубоя без допуснато попадение и без загуба от Черно море за първенство (шест победи и равенство), като головата разлика в тях е 9:0 за столичани.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Последният играч на варненци, поразил вратата на ЦСКА е Матиас Курьор при равенството 1:1 на 12 септември 2020 г. Оттогава вече 684 минути или 11 часа и 14 минути „моряците“ нямат гол срещу „армейците“.

Настоящата серия е изравнен рекорд на „червените“ в мачовете срещу Черно море. В периода 2005-08 г. ЦСКА също има поредица от седем последователни срещи без допуснат гол и без загуба от „моряците“ (пет победи и две равенства).

Ако днес тимът на Нестор Ел Маестро не получи попадение във вратата си, това ще бъде клубен рекорд на „армейците“ в двубоите срещу Черно море.