ЦСКА U14 победи Левски-Раковски с 2:0 в двубой от XIX на Столичното първенство, който се игра на стадион "Бонсист".

"Армейците" поведоха в 7-aта минута, когато Георги Димитров прехвърли вратаря на гостите. В 24-ата Кристиан Георгиев стреля отдясно по земя, стражът на "сините" изби топката, а Димитров вкара за 2:0.

През втората част "червените" пропуснаха още няколко отлични възможности. В 41-ата минута попадение на Димитров беше отменено заради засада, а Кристиан Грозданов удари греда в последните секунди.

Следващата неделя (24 март) ЦСКА е домакин на Ботев (Пловдив) в първия мач от полуфиналите за Купата на БФС. Срещата ще се играе на изкуствения терен на ВТУ "Тодор Каблешков" от 14:30 часа.

Двубоят от първенството срещу Царско село, който беше насрочен за 24 март, е изтеглен за сряда (20 март).