Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов направи любопитен и лаконичен коментар за първия полуфинал от Купата на България между Лудогорец и ЦСКА в Разград. Гостите направиха обрат и спечелиха с 2:1, взимайки аванс преди реванша в София.
"Каква приятна чобания", написа босът на ЦСКА 1948 на профила си във Facebook, като не е ясно дали това е за играта на двата отбора, обрата в резултата или напрежението и прехвърчането на искри след края на мача.
Както е известно, ЦСКА 1948 приема Лудогорец в Бистрица тази събота при реванша между "орлите" и ЦСКА на Националния стадион следващата седмица.