Юношите на Левски записаха победа и равенство срещу „Национал“ на стадион „Георги Аспарухов“ в мачовете си от 13-ия кръг на Елитните групи до 17 и до 15 години.

Левски U17 победи с 4:2 своя съперник. Никола Бандев откри резултата в 18-та минута след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Кристиян Йовов удвои в 39-та минута след подаване на Дейвид Михалев. В 65-та минута Алекс Александров вкара третия гол след подаване на Йовов, а четвъртото попадение за „сините“ бе дело на Ангел Тодоров в 75-та минута след пас на Александър Божилов.

Воденият от треньора Димитър Андонов тим е на второ място във временното класиране с актив от 32 точки.

Юношите на Левски до 15 години завършиха 0:0 с връстниците си от София. Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на трето място във временното класиране с актив от 29 точки.