Бившият защитник на ЦСКА Валентин Илиев игра едно полувреме при победата с 3:0 на Универисататя Крайова над Брашов в 21-ия кръг на румънското първенство. Българинът започна като титуляр за домакините, получи жълт картон и бе заменен на почивката. Причината за ранното напускане е контузия, която българският бранител получи още през първата част.

До 35-ата минута играчите на Универисататя Крайова отбелязаха три попадения. Гаман откри в 15-ата минута, Барбу вкара втори гол в 25-ата, а 10 по-късно Михай Костеа оформи крайното 3:0.

Бившият нападател на ЦСКА Еуген Трика се появи на терена в 75-ата минута на мястото на Дина.

След спечелените три точки тимът излезе на 13-о място във временното класиране с 21 точки./БЛИЦ