Изпълнителният директор на ЦСКА Вангел Вангелов, спортният директор на ЦСКА Бойко Величков, фен №1 на "армейците" Иван Велчев-Кюстендилеца, Михаил Александров и още много хора награбиха греблата, за да почистят терена на Националния стадион "Васил Левски". Няколко снегорина също действаха на макс. 

В 17:30 часа трябва да стартира столичното дерби за първенство срещу Славия и "червените" правят всичко възможно, за да премахнат снега и леда. 

Пресслужбата на ЦСКА пусна интересно видео, на което се вижда какъв труд кипи в последните часове.