Селекционерът на националния отбор на Армения Вардан Минасян се прояви като джентълмен след загубата от нашите с 0:1. Спецът се извини за просташкото поведение на своите футболисти.  "Искам да поздравя домакините, но след контузията на нашия защитник, мачът се промени. Той се справяше добре с Манолев. Отношението на моите играчи не беше добро. Не стартирахме лошо второто полувреме, но след червените картони нещата не се получаваха вече. Имаше напрежение, защото и двата отбора искаха да победят. Затова се получаваха и тези грешки. Ние ще анализираме защо се получи тази загуба, но след това ще я забравим, защото това е футболът. Независимо какво е станало, няма да гледаме назад. Нашата стратегия бе да стоим компактно, но ми се искаше да атакуваме по-бързо. След 20-25 минути игра започнахме да играем по-добре, след първоначалния натиск на България,“ обясни Минасян.