Дербито ще има своята положителна страна най-вече благодарение на феновете, които подеха инициативи за незрящия Добри и прекаралия около година в кома Дарин. Привържениците на двата тима събират дарения, към които се включиха и играчите.
Поглед в класирането в “А” група показва, че Купата на България ще бъде спасение на сезона и за двата тима. Лидерите в първенството са откъснати пред “сини” и “червени”, и погледите на грандовете са насочени именно към турнира за купата.
Мачът е много важен за самочувствието на “Левски”, което беше сринато след онова 3:0 за първенството. “Сините” ще се впуснат в атаки от първата минута, докато ЦСКА ще приеме изчаквателна тактика и ще дебне на контраатака.
Стойчо Младенов и Антони Здравков ще разчитат на всичко най-добро, с което разполагат. Опитните Мартин Петров и Станислав Ангелов са готови за двубоя, което ще бъде от полза за техните съотборници.
![Levski_.jpg](http://www.blitz.bg/documents/newsimages/editor/201026/Levski_.jpg)
Вероятни състави:
ЦСКА: Томас Черни, Апостол Попов, Валентин Илиев, Джаксън Менди, Жереми Фо-Поре, Тодор Янчев, Ивайло Чочев, Неманя Милисавлевич, Емил Гъргоров, Марсиньо, Бруно Морейра
“Левски”: Пламен Илиев, Нуно Пинто, Йордан Милиев, Даниел Димов, Дъстли Мулдер, Орлин Старокин, Владимир Гаджев, Станислав Ангелов, Мирослав Иванов, Гари Родригес, Цветан Генков