Трета поредна победа в контрола постигна третодивизионния Велбъжд (Кюстендил). Този път възпитаниците на треньора Момчило Радованович се наложиха при гостуването си в Радомир над местния Струмска слава с 1:0.

Единственото попадение в двубоя отбеляза едно от новите имена в състава - централният нападател Лъчезар Георгиев. Георгиев получи пас от напредналия по дясното крило Кирил Стоянов и в 47-ата минута и се разписа във втори пореден мач с екипа на Велбъжд, информира е-79. Кюстендилци можеха да се поздравят и с по-изразителна победа, но няколко пъти топката срещна гредата.

Следващата проверка на кюстендилските футболисти е в събота срещу състава на Миньор (Бобов дол). Двубоят е част от стартиралия вчера в града под Хисарлъка турнир за купата на партия ЛИДЕР. /БЛИЦ