Треньорът на Монтана Емил Велев скочи на съдиите след загубата на тима си с 1:2 от Берое в Стара Загора.

Наставникът на гостите посочи липса на нарушение за свободния удар при втория гол на Берое и неотсъдена дузпа в полза на Монтана като грешки на съдийската тройка.

"Какво да ви кажа - това не се случва за първи път, а четвърти пореден мач, когато по някакъв начин съдиите взимат нещата в свои ръце и решават да се свири само за единия отбор.

И да съжалявам, нищо не може да се върне. През второто полувреме вдигнахме оборотите, вкарахме още един нападател и заслужено изравнихме. Искахме да използваме нашите бързо играчи, за да направим контраатаки и да отбележим гол, но не успяхме.

Нашата скамейка е доста къса и трябва да се привлекат доста играчи. Имаме още два мача, където трябва да се помъчим с всички сили да ги спечелим", заяви Велев.