Отборът на Верея до 17 години ще играе бараж за влизане в Елитната група за тази възраст. Старозагорският тим ще научи името на противника си във вторник, когато ще се изтегли жребия. В последната среща от зоналното първенство ФК Верея U17 победиха убедително с 4:0 връстниците си от Розова долина (Казанлък).

Домакините решиха срещата до почивката, когато реализираха четирите попадения чрез Джелебов, Данаур, Ганчев и Иванов. През второто полувреме старозагорци създадоха още няколко добри положения като едно при тях удариха греда.

"Благодаря на момчетата, че успяха да изпълнят целта да се класират на бараж за Елитната група до 17 години, за което ги поздравявам", коментира директорът на ДЮШ на Верея Господин Мирчев.