Верея и Локомотив (Пловдив) завършиха при 2:2 в среща от 17-ия кръг на Първа лига.

Домакините все още нямат победа в първенството, но поведоха рано-рано след гол на Дино Мартинович в 9-ата минута. Ален Ожболт вкара в 13-ата минута за Локомотив, но попадението му беше отменено заради засада. Той все пак успя да запише редовен гол в 28-ата минута с удар от малък ъгъл. Верея не се отказаха от търсенето на първа победа на свой терен и Здравко Илиев отново изведе домакините напред в 31-ата минута.

След час игра Верея пропусна страхотен шанс да поведе с 3:1, но скоростна комбинация между Милан Вушорович и Симеон Мечев завърши с удар над вратата. Локомотив стигна до хикса в 73-ата минута след центриране по земята на Милинкович и удар отблизо на Димитър Илиев. Верея пропусна да отмъкне победата в последната минута, но Здравко Илиев пропусна да вкара и ударът му мина покрай гредата.

Домакините остават на последното място в първенството с 5 точки, докато Локомотив е осми с 22 точки.