Черно море победи Добруджа с 6:5 след изпълнение на дузпи в изключителна драма от държавното футболно първенство при ветераните. В редовното време на двубоя резултатът бе 2:2.

Варненци успяха да изравнят, въпреки че губеха с 0:2 само 4 минути преди края. Те бяха в осакатен състав, поради много контузии. Треньорът Стефан Богомилов можеше да разчита едва на 11 футболисти, а при контузията на Валентин Вълков на полувремето влезе Пламен Тимнев, който трябваше да почива в тази среща.

Мачът се игра в Аксаково пред около 600 зрители, а ветераните от Добрич имаха комфортен аванс от 2 гола 4 минути преди края. Тогава Валентин Станчев вкара с перфектно изпълнение на пряк свободен удар, пише оle-bg. В даденото от съдията продължение бившият нападател вкара нов гол, огледален на първия и така се стигна до дузпи. От бялата точка за "моряците" вкараха Пламен Тимнев, Георги Иванов–Геша, Диян Ангелов и Валентин Станчев. Тошко Каменов нацели десния страничен стълб на вратата. От своя страна пък гостите пропуснаха две дузпи, които се оказаха и фатални за тях.

Съставът на Черно море: Любенов, Панайотов, Йорданов, Керемидов, Великов, Вълков (Тимнев), Ангелов, Иванов, Станчев, Каменов, Бояджиев