Ветераните на ЦСКА победиха с 4:0 английския амтьорски Нотингам Юнайтед в приятелска среща, играна на стадион "Българска армия". Мачът се проведе в две полувремена по 30 минути, а треньор на ЦСКА бе легендата Димитър Пенев. Стратега заложи на различни състава за двете полувремена. Сред ветераните на “армейците” личаха имената на Ради Здравков, Емил Бучински, Емил, Димитров, Адалберт Зафиров, Валентин Найденов, Мартин Зафиров, Антон Димитров - Пирожката, Коце Янчев, Геле Рангелов, Мартин Горанов, Юри Паунов - Любезния, Тошко Мартински.

Началото на мача закъсня с няколко минути, тъй като ветераните на ЦСКА бяха облечени в екипи, носещи логото на стария спонсор на отбора. За да се избегне неловката ситуация, футболистите решиха да облекат потници, но това породи нов проблем, тъй като те бяха в зелен цвят, каквито бяха и екипите на гостите от Англия. В крайна сметка футболистите и съдията решиха, че така мачът не може да се проведе и свалиха потниците./БЛИЦ