Видима-Раковски (Севлиево) загуби с 0:2 при гостуването си на „Ботев“ (Козлодуй) в среща от 10-ия кръг на Северозападна В група. Поражението на селекцията на треньора Антон Велков бе напълно заслужено. Герой на мача стана Цветан Цветанов, който реализира и двата гола. Домакините наложиха силен натиск още с началния съдийски сигнал на рефера Никола Петров. В 17-ата минута домакините проведоха триходова комбинация, която завърши с неспасяем удар от границата на наказателното поле на Цветанов за 1:0. В 47-ата минута бърза контраатака завърши с втори гол на Цветанов. Той окончателно сломи севлиевци. До края на двубоя гостите можеха да загубят с катастрофален резултат. Георги Иванов, Людмил Николов и Ивайло Данчев на няколко пъти пропуснаха стопроцентови голови ситуации пред вратата на Григоров.