Новакът в “А” група Видима-Раковски завърши наравно 0:0 с Любимец в контролна среща, играна в Севлиево.

Играчите на Димитър Тодоров бяха по-активните на терена през целия мач, но така и не стигнаха до гол. През първото полувреме удари на Цветомир Панов, Анатоли Тодоров и Ангел Русев не намериха целта.

В 57-та минута Кирил Михайлов вкара топката в мрежата, но преди това беше отсъдена засада. На три пъти Добри Добрев обстрелва опасно вратата на съперника, но стражът на Любимец опази мрежата си.

В края на мача удар на Стефанов от Любимец беше избит от вратаря Димитър Пантев, след което топката се отби в гредата. Следващата контрола на Видима-Раковски е в събота, когато севлиевци гостуват на Етър във Велико Търново./БЛИЦ