С голове на Велислав Вуцов и Георги Арнаудов сборният отбор от футболни ветерани на Варна победи като гост Люлебургаз с 2:1 в Турция.

Вуцов е открил резултата през първото полувреме с майсторски удар, след който топката се е отклонила от гредата и тупнала зад голлинията, а Арнаудов е надбягал защитник и преодолял технично вратаря.

Любопитно е, че Арнаудов е вратар и дори още пази на Черноморец (Бяла), но това не му е попречило да се справи като нападател, пише оle-bg. На вратата пък чудесни прояви е имал бившият нападател Пламен Тимнев.

С капитанската лента на варненци излиза Стефан Богомилов-Чечи, а през първото полувреме като десен бек играе лекар от Шумен, който от 1989 година живее в Турция. След почивката го сменя д-р Христо Кьосев. /БЛИЦ

Съставът на ветераните на Варна: Пламен Тимнев, Пламен Панайтов, Димитър Митов, Найден Георгиев, Николай Станчев, Явор Софрониев, Петър Петров, Велислав Вуцов, Стефан Богомилов, Георги Арнаудов (Ивалин Веселинов, Христо Кьосев, Георги Филипов)